Притулок для тварин. Пожертвуйте притулку для собак. Пожертвувати для котів.


Як зробити пожертву у притулок для собак?

 

Ми українські волонтери, живемо у прифронтовому місті Запоріжжя на Україні. Наше місто розташоване на південному сході України.

У мирний час ми рятували, лікували та доглядали бездомних собак і кішок.
Ми працюємо у притулку для собак, який був організований в одному із парків міста Запоріжжя.

New cages for dogs on the territory of the dog shelter, Zaporozhye, Ukraine

New cages for dogs on the territory of the dog shelter, Zaporozhye, Ukraine

Зараз, коли Україна зазнала нападу російських фашистів, ми розширюємо масштаби нашої волонтерської діяльності та збираємо кошти та ресурси для допомоги українській армії, допомоги у лікуванні та реабілітації поранених солдатів та мирних жителів.

На цій сторінці у вас є можливість зробити пожертву української армії, притулку для собак або пораненим мирним жителям.

Також тут ви можете ознайомитись з нашою волонтерською діяльністю, сайт регулярно поповнюється новими статтями, фото та відео.

До нашого притулку потрапляє більша частина тварин (в основному собак і кішок), яким потрібна невідкладна допомога чи лікування. Багато з них потім залишаються у притулках. У міру можливості ми намагаємося знайти для них нових, дбайливих господарів та сім’ї.

A dog named Sharik

A dog named Sharik

Зазвичай це тварини, які стали жертвами людської жорстокості чи випадково поранені кимось чи чимось. Як правило, це тварини, збиті автомобілями, укушені іншими тваринами та перебувають у критичному стані. У кожному з цих випадків, коли виникає безпосередня загроза життю тварини, потрібна медична допомога.

Жаль, але ми не всесильні, і тварин у притулку вже дуже велика кількість (220 собак у притулку та 52 собаки на платних рентгенах від залучених нами людей, а 81 кішка у притулку). котячий будиночок).

Наш притулок для тварин є громадським притулком і не отримує державної допомоги, а утримується виключно за рахунок благодійних пожертвувань.
Притулок існує на добровільні пожертвування людей з усього світу. Ми намагаємось розширити наші можливості, ми почали комплектувати нові пробіги для собак. Це дозволить збільшити кількість місць у новому притулку для тварин.

A dog that has lost its front paw.

A dog that has lost its front paw.

Ми плануємо відкрити ветеринарний пункт прямо на території притулку, щоб лікарі могли лікувати тварин на місці та не потрібно було возити хворих тварин до приватних ветеринарних клінік і назад.

Можливо, прочитавши про нашу діяльність, багато хто з вас поставить питання, як ви можете допомогти потерпілій тварині самостійно або взяти участь у допомозі нашому притулку або подібному.

Врятована тварина буде дякувати вам все життя!

Donate to dog shelter

А якщо ви станете волонтером притулку, у притулку буде більше можливостей, все взаємопов’язано, чим більше нас, тим більшій кількості тварин буде надано допомогу.

Дякую за ваше розуміння та підтримку.

Сторінка чеською мовою